O nás

Nidyon – odolnost a izolace v jednom

Nidyon – rychle, snadno, levně

Italská společnost Nidyon přináší na trh stavebních výrobků jedinečný systém staticky pevných a odolných panelů se kterými zateplená hrubá stavba je otázkou pouze pár dnů.
Společnost Nidyon již 30 let vyvíjí, zdokonaluje a následně i vyrábí vlastní stavební konstrukční systém nabízející neomezené uplatnění ve výstavbě. Její dlouholeté zkušenosti a neustále probíhající výzkum zaručují, že patří mezi špičku ve svém oboru.

Hlavní parametre a vlastnosti, na které se soustřeďujeme u vývoje naších produktů, jsou absolutní garance statické pevnosti a stability budov, mimořádná efektivita s důrazem na tepelně izolační vlastnosti, akustické vlastnosti, nepředstavitelná rychlost výstavby a snadnost montáže, mnohem nižší nároky na pracovní sílu a s tím související úspora vynaložených finančních prostředků. To vše s ohledem respektování životního prostředí.

Se systémem Nidyon postavíte Omítnutou a Zateplenou hrubou stavbu v rekordně krátkém čase a s ještě lepšími parametry a hodnotami než u klasických nebo i alternativních sendvičových staveb.

Systém Nidyon je určený všem, kteří chtějí stavět velmi rychle, snadno, levněji a efektivně s minimálními požadavky na pracovníky.

Panely z výroby expedujeme zateplené, vyarmované s připravenou sítí pro omítání, čímž ty nejpracnější a nejnáročnější úkony hrubé stavby úplně odpadají a zároveň se eliminují případné tepelné mosty, co přispívá k výrazně lepším vlastnostem a parametrům.